Dodaj do obserwowanych

Ważne informacje

  • Otwarte cały rok

Opis

W skrócie: Poligon Paintball powstał na terenie byłej nieczynnej już cegielni. Pozostałości po niej tworzą wyjątkową arenę pod pole paintballowe. Poligon Paintball w Rossoszycy to budynki – mniejsze i większe, ruiny, bunkry, wzniesienia, ambony, betonowe instalacje, labirynt okopów oraz tajemnicze przejścia, które mogą dać Wam przewagę taktyczną nad przeciwnikiem kiedy ten się zupełnie tego nie spodziewa. Teren porośnięty jest licznymi krzakami i lasem, gdzie niezauważeni możecie przedostać się na teren wroga i zaskoczyć go od tyłu!

Teren jest podzielony na dwa oddzielne pola paintball po 3 ha. każde – pierwsze opisane powyżej, drugie natomiast to labirynt leśnych przejść i ścieżek z bunkrami co daje jeszcze większe natężenie walki gdyż Wasz przeciwnik może czaić się wszędzie – za każdym drzewem lub w ukrytym bunkrze !

Przyjedź na nasz poligon paintball i daj sobie duży zastrzyk adrenaliny świetnie się przy tym bawiąc. Zapraszamy. Poniżej zdjęcia przedstawiające nasz poligon.
Ps. Cały czas dokładamy nowe atrakcje na poligon by czynić go jeszcze bardziej atrakcyjnym.

organizuj z nami
GRY GRUPOWE
Poligon Paintball koło Łodzi to teren z prawdziwymi budynkami, okopami, ruinami, lasem, bunkrami. Rozegraj bitwę i poczuj się jak żołnierz! Zorganizuj grupę znajomych, umów grę i przyjedź na nasze pole paintballowe. Gwarantujemy duży zastrzyk adrenaliny!

IMPREZY FIRMOWE
Paintball to znakomita zabawa, ale również sposób na integrację. Zorganizuj z nami imprezę firmową na poligonie paintballa koło Łodzi! Zapewniamy cały scenariusz imprezy! Każdą imprezę organizujemy indywidualnie według oczekiwań Klienta.
Organizujemy szkolenia integracyjne, catering, ognisko i wiele innych.

WIECZORY KAWALERSKIE
To nasz hit! Nie ma lepszej opcji na wieczór kawalerski koło Łodzi, niż bitwa na naszym poligonie w gronie Twoich kumpli. Rozegrajcie bitwę w męskim gronie, a po niej odpoczynek przy ognisku.

PAINTBALL DLA DZIECI
Bak pomysłu na urodziny, imieniny i inne okazje? Paintball na naszym poligonie koło Łodzi (w Rossoszycy) będzie znakomitym pomysłem na rodzinne spotkanie i świętowanie! Duża dawka adrenaliny i zabawy jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Zapraszamy!

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Rossoszyca, Miedze 32
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Data ostatniej aktualizacji: 29.08.2019, 01:08

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
POLIGON PAINTBAL
Paintball
Cena już od:
50 zł do 80 zł
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook